УКРАЇНА

ДЕСНЯНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ВІННИЦЬКОГО  РАЙОНУ   ВІННИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 46

                                                                    

28 квітня 2017 року

смт. Десна.

 

                Про затвердження  тарифів на

 постачання холодної води, водовідведення.

 

           Розглянувши листа КП «Затишок  ,листа ТОВ «Вінницяводоканал» заслухавши інформацію директора   КП «Затишок» Заверухи Ю.П. та співінформацію  селищного голови Обливач Г.М. керуючись п.2 ст.28  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, положенням пров порядок  затвердження тарифів на комунальні послуги, внесенні зміни  до порядку рішенням 19 сесії 7 скликання від 26.04.2017 року,   виконком селищної ради

 

                                                ВИРІШИВ:

  1. Затвердити тарифи по постачанню холодної води та водовідведенню:   

       1.1Тариф по оплаті водопостачання для жителів будинків за адресою вул.

      Гагаріна     2,  3, 4, 5, 7, 9, 8, 10, 12 підвищити на відсоток росту встановлений  КП «Вінницяводоканал», що разом складає:

  • холодна вода  9,30  грн за 1 куб. м.

            - стоки -  7,27  грн за 1 куб м.

  • індивідуальний сектор  холодна вода 9,80 грн за 1 куб.м.
  • Рішення набуває силу з 01.10.2018 року, згідно рішення 19 сесії 7 скликання від 26 квітня 2017 року «Про внесення змін в порядок  затвердження тарифів на комунальні послуги»
  • Директору  КП «Затишок» Заверухі Ю.П.  опублікувати дане рішення в районній  газеті " Поділська  зоря".

 

  Селищний голова                                                                     Г.М.Обливач

 

15 лютого 2018 року о 10.00 відбудеться чергове пленарне засідання Деснянської селищної ради 

 

 

 

КП  «Затишок» Деснянської селищної ради повідомляє про  встановлення  тарифу  на  водопостачання холодної води по індивідуальному сектору смт. Десна  в зв’язку закінченням  водогону по індивідуальному сектору. Подано на обговорення тариф який буде становити 8 грн. 54 коп.

При  збільшенні кількості абонентів, та при відсутності підняття вартості води КП «Вінницяоблводоканал» можливий  перегляд цього тарифу на 8 грн. 04 коп.

Пропозиції та зауваження направляти  у письмовому виді  КП «Затишок» Деснянської селищної ради до 04.01.2018року включно за адресою: індекс 23240, Вінницький р-н, смт. Десна вул. Гагаріна 10.

КП  «Затишок» Деснянської селищної ради повідомляє про  зміну тарифу на утримання будинків та прибудинкової території, у зв’язку зі зміною мінімальної заробітної плати, та реєстрацією платниками ПДВ. Подано на обговорення підняття тарифу який буде становити  3 грн. 86 коп.

Також буде змінено структуру послуг з водопостачання і водовідведення, вивезення твердих побутових відходів  без  зміни  тарифів у зв’язку з реєстрацією платниками ПДВ. Структуру буде змінено  без зміни вартості.

Пропозиції та зауваження направляти  у письмовому виді  КП «Затишок» Деснянської селищної ради до 04.01.2018року включно за адресою: індекс 23240, Вінницький р-н, смт. Десна вул. Гагаріна 10.

 

 13 грудня 2017 року відбудеться позачергове засідання сесії селищної ради о 12.00

13 листопада 2017 року відбудеться 24 позачергове засідання сесії 7 скликання о 12.00

27 червня 2017 року о 12.00 відбудеться 21 пленарне  засідання Деснянської селищної ради 7 скликання

 

26 квітня 2017 року о 12.00 відбудеться 19 пленарне  засідання Деснянської селищної ради 7 скликання26 січня 2017 року о 12.30 відбудеться 17 сесія 7 скликання

Деснянська селищна  рада повідомляє про проведен­ня конкурсу «По визначенню суб'єкта оціночної діяль­ності на проведеннянезалежної(експертної )грошової оцінки кому­нального майна»

Конкурс відбудеться 13 лютого 2017 року в приміщенні селищної ради о 10 годині за адресою: Вінницька обл., Вінницький район, смт.Десна вул. Гагаріна 2

Об'єкт оцінки: приміщення лазні , перукарні що знаходяться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Десна вул Гагаріна 4.,приміщення стоматологічного кабінету   що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Десна вул Гагаріна 2.

Мета оцінки: надання в оренду  

Кінцевий термін подання документів -10 лютого 2017 р.

Перелік підтвердних документів, які подаються на роз­гляд комісії:

1.Заява на участь у конкурсі за встановленою формою.

2.Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного но­мера за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів (для претендента -фізичної особи).

3.Копія установчого документа претендента (для пре­тендента - юридичної особи).

4.Інформація про кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укла­дених з органами приватизації та іншими замовниками.

5.Копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які пра­цюють у штатному складі та яких буде залучено претен­дентом до проведення оцінки та підписання звіту про  оцінку майна.

6.Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково за­лучено претендентом до проведення робіт з оцінки май­на, завірені їхніми особистими підписи.

7.Копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, ви­даного претенденту Фондом Державного майна України.

8.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу (вимо­ги щодо практичного досвіду з оцінки майна, зокрема подібного майна).

Претендент подає документи до комісії у конверті, на якому зазначається назва претендента та його адреса, найменування конкурсу, з поміткою «Заява на участь у конкурсі». Зворотна сторона скріплюється в чотирьох місцях печаткою претендента.

Місцезнаходження комісії, контактні телефони: Деснянська селищна рада Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Десна вул Гагаріна 2., тел. 56-17-86 , факс. 56-17-86.

Деснянська селищна рада

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж